Spolupráce s květinářstvím

Jaké dárky dostáváte nejraději? Já jsem si vždycky myslela, že nejlepší dárky jsou ty praktické, které bych mohla používat. A květina? Ta jedině v květináči, aby vydržela. Dokonce jsem to říkala nahlas a tím pádem řezané kytky dostávám velmi zřídka. Naštěstí mě doma nikdo neposlouchá a řezanou květinu dostanu alespoň k jubileu. Když se nad tím zamyslím, nevím jestli bych byla spokojená nevěsta, kdyby mi dal někdo do ruky květináč. Takže, víte co? Kytice je vlastně úžasný dárek a symbol toho, že vás má někdo rád! 

Letak_kvetiny_svatba

Upřímně, kytkám vlastně vůbec nerozumím. Poznám jen ty základní, jako je růže a nebo třeba slunečnice. Byl to tedy trochu šok, když jsem zjistila co všechno musí znát a umět floristka. Je to řemeslo, kdy musíte být kreativní, snažit se sledovat trendy, vymýšlet čím byste byli výjimeční a také jít s dobou a to i covidovou. To byl také jeden z důvodů proč jsem byla oslovena kamarádkou. Snažila se totiž vlastními silami udělat e-shop u Shoptetu. Jedná se o intuitivní systém, který s trochou snahy může zvládnout obsluhovat opravdu každý, jenže pokud máte přes den práci v květinářství a také rodinu, není to vůbec snadné. Obzvláště když chcete, aby byl eshop na pohled příjemný a tak trochu friendly. Chce to určitě víc času.

eshop_kvetiny_velkeprilepy

Čas nás trochu tlačil, protože zbývalo jen pár dnů do konce zkušební verze. Bylo třeba si ujasnit jaký tarif od Shopetu je potřeba a jaké peníze bude provoz eshopu měsíčně stát. Další věc byla absence loga a fakt, že bychom měli alespoň v nějaké míře dodržet styl prodejny. Už na začátku byla také jasné, že bude potřeba průběžné školení s administrací Shoptetu, aby vše v budoucnu kamarádka zvládla sama. E-shop je vlastně dalším prodejním místem. O e-shop se každý musí neustále starat a budovat ho. Někdy je to opravdu velmi náročné na čas. Vzhledem k tomu, že se chce vše postupně naučit a z největší části si udělat sama, jsem jí v rámci možností k dispozici jako poradce. Pevně věřím, že se bude kamarádce dařit. 

Letak_kvetiny_obchod

© Katka Dosko  |  2022

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení