Prezentace pro kandidáty

Politika mi nikdy nic neříkala a politické tahanice mi dokonce vadí. Také v zájmu zachování přátelství nebo vztahů obecně, se k politice zásadně nerada vyjadřuji. Politiku jako takovou prostě ráda nemám. Věřím, že komunální politika je trochu jiná a musím uznat, že naše obec by si po letech opravdu zasloužila čerstvý vzduch v podobě nových kandidátů. To byl také důvod, proč jsem kývla na spolupráci se sdružením nezávislých a nadšených kandidátů. Pevně doufám, že můj sponzorský dar v podobě webových stránek a letáků bude nápomocný ve volebním období a že jsem se v tomto směru rozhodla dobře.

Letak_vize22

Kandidáti se několikrát scházeli a zapáleně diskutovali, jak by měl vypadat obsah webových stránek a celková prezentace. Chvílemi to bylo velmi náročné, protože o vzhledu a obsahu rozhodovalo 15 kandidátů. Co člověk, to jiný názor. Jsem velmi ráda, že se vše podařilo zdárně dokončit ke spokojenosti všech.

Letak_vize22_2

webovky_vize

© Katka Dosko  |  2022

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení