Extrémní proměna Volkswagen

Miluji extrémně špinavý interiér v autě! A myslím to naprosto vážně. U extrémně špinavého interiéru je zákazník pokaždé nesmírně spokojený a odvedená práce je vidět hned na první pohled. 

Světlý interiér je ideální na čištění, protože dobře vidíte kde je ještě špína. Světlý interiér je skvělý na prezentaci, protože každý vidí hned na první pohled dobře odvedenou práci. Majitel však toto nadšení jistě nesdílí. Udržet světlý interiér ve voze čistý je náročné a leze to do peněz. Pravidelné čištění světlého interiéru je totiž víc než nutná, a pokud by se čištění vozu delší čas odkládalo, mohla by se cena za odborné čištění vyšplhat až do výše 5 000 Kč. Zejména když čištění zanedbáte úplně a pak se stydíte otevřít dveře od auta. Cena v těchto extremních případech bude vysoká, protože i spotřeba materiálu je vyšší a také doba čištění o mnoho delší.

V takovém případě se určitě vyplatí pravidelné udržovací čištění auta.

cisteni_interieru_VW_02

Volant, řadící páka, ruční brzda jsou části vozu, které by měly dostávat pravidelnou odbornou péči. Až na některé výjimky jsou tyto části interiéru z kůže, která potřebuje speciální čistící, ale i ochranné přípravky.

cisteni_interieru_VW_03

Bezpečnostní pásy jsou často opomíjeny. Co oči nevidí, to srdce nebolí. Toto pořekadlo platí zejména pro tmavé bezpečnostní pásy, na kterých špína není vidět. Na bezpečnostní pás saháme pokaždé když nastupujeme do auta, a aniž bychom si to uvědomovali, jedná se o další nejšpinavější část ve voze.

cisteni_interieru_VW_04

Nikdy nezapomenu na čištění tohoto interiéru. Byl to postupný příval radosti. Zprvu jsem měla obavy, jestli se mi vůbec podaří vyčistit všechny části vozu, ale pak přicházela postupná úleva a také velká radost. Nebylo to snadné, ale výsledek byl skvělý.

cisteni_interieru_VW_05

Cena za čištění interiéru je vždy individuální dle dohody a přání zákazníka, velikosti vozidla, druhu a rozsahu znečištění.

detailing_katka_dosko

© Katka Dosko | 2021